303-475-7212 Polski Adwokat Imigracyjny Fort Collins, CO

Polski Adwokat Imigracyjny Fort Collins, Colorado, Agnieszka “Aga” Piasecka, Polish Immigration Attorney / Lawyer Fort Collins, Kolorado

303-475-7212

727-538-4171 

813-786-3911

Agnieszka Piasecka, Polski Adwokat Imigracyjny Fort Collins, Colorado / Polski Prawnik Emigracyjny Fort Collins, Kolorado

Agnieszka “Aga” Piasecka, Polski Prawnik Imigracyjny Fort Collins, Colorado

Adwokat Agnieszka „Aga” Piasecka urodziła się w Polsce, wyemigrowała do USA, gdzie uzyskała zieloną kartę, a następnie obywatelstwo amerykańskie. Agnieszka Piasecka osobiście doświadczyła procesu imigracyjnego w Stanach Zjednoczonych i ma wiedzę oraz doświadczenie, które pomogą Ci w uzyskaniu Zielonej Karty i obywatelstwa Stanów Zjednoczonych w Colorado.

Adwokat Agnieszka Piasecka jest prawnikiem w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce. Agnieszka Piasecka uzyskała tytuł doktora prawa z wyróżnieniem w Stetson University College of Law na Florydzie oraz tytuł magistra prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce. Studiowała również prawo międzynarodowe w Holandii. Adwokat Agnieszka Piasecka jest licencjonowanym adwokatem / prawnikiem w USA z ponad 20-letnim łącznym doświadczeniem prawniczym w Polsce i USA oraz dwoma tytułami prawniczymi z Polski i Florydy. Mecenas Agnieszka Piasecka mówi po polsku, angielsku, hiszpańsku i włosku i może pomóc Wam w imigracji do USA, uzyskaniu paszportu polskiego i potwierdzeniu obywatelstwa polskiego w Colorado.

Proces ubiegania się o zieloną kartę może być skomplikowany i frustrujący, a nawet małe błędy mogą kosztować odmowę i utratę poniesionych opłat oraz czasu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy brakuje wymaganych dokumentów lub gdy sponsor nie kwalifikuje się z powodu niskich zarobków lub gdy małżeństwo rozpadło się przed uzyskaniem zielonej karty. 

Zatrudnienie doświadczonego adwokata to klucz do wyeliminowania pomyłek, których można było łatwo uniknąć, a które mogą kosztować utratę nerwów, pieniędzy i czasu. Mecenas Piasecka doskonale rozumie problemy swoich klientów, gdyż sama kiedyś była w ich sytuacji. 

Adwokat Imigracyjny Agnieszka Piasecka jest emigrantką z Polski i ma doświadczenie w sprawach emigracyjnych i związanych z uzyskaniem obywatelstwa. Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty, obywatelstwa, sponsorowaniu na zieloną kartę małżonka i innych członków rodziny, oraz w uzyskaniu wiz narzeczeńskich. Adwokat Imigracyjny Agnieszka Piasecka zajmuje się sprawami takimi jak:

Obywatelstwo

Zielona Karta / Stały pobyt

Pozwolenie na pracę

Wizy turystyczne

Wizy narzeczeńskie

Pozwolenie na podróżowanie

Sponsorowanie na zieloną kartę

Obrona przed deportacją

Adwokat Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty poprzez:

Małżeństwo

Rodzinę

Azyl / Status uchodźca

Zadzwoń aby umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację prawną:

303-475-7212

727-538-4171 

813-786-3911

Aby przeczytać historię emigracyjną Agnieszki Piaseckiej odwiedź:

www.dancingwithunclesam.com

Polski Adwokat Imigracyjny Fort Collins, Colorado, Agnieszka “Aga” Piasecka, Polish Immigration Attorney / Lawyer Fort Collins, Kolorado

Agnieszka Piasecka, Polish Immigration Lawyer Fort Collins, Colorado

Agnieszka “Aga” Piasecka is a successful immigration Attorney in Fort Collins, Colorado licensed to practice immigration law in all of the U.S.A. Agnieszka Piasecka speaks English, Polish, Spanish and Italian, has more than 20 years of legal experience and can assist you with your immigration needs in Fort Collins, Colorado.

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka was born in Poland, immigrated to the US, where she obtained her Green Card and her United States Citizenship. Agnieszka has experienced the United States Immigration process first hand and has the knowledge and experience to assist you in obtaining your Green Card and United States Citizenship in Colorado.

Agnieszka Piasecka, Esq. obtained her Juris Doctorate Cum Laude from Stetson University College of Law in Florida and her Masters Degree in Law with Honors from Jagiellonian University in Poland. She also studied International Law in Holland. Attorney Agnieszka Piasecka is a licensed attorney / lawyer in the USA and in Poland with more than 20 years of combined legal experience in Poland and USA and two Law Degrees from Poland and the United States. She speaks Polish, English, Spanish and Italian and can assist you with your immigration needs in the USA, obtaining a Polish Passport and confirming your Polish citizenship.

For additional information in Polish visit:

PolskiAdwokatColorado.com

PolskiPrawnikColorado.com

To schedule a FREE telephone consultation please call Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka at:

303-475-7212

813-786-3911

727-538-4171

Polski, Prawnik, Adwokat, Colorado, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka

Para información en español sobre nuestros servicios de inmigración, visite:

AbogadoInmigracionEstadosUnidos.com

AbogadosInmigracionEstadosUnidos.com

Lláme hoy a Aga Piasecka Delgado, Abogada Licenciada de inmigracion para concertar una consulta por teléfono GRATIS!

303-475-7212

727-538-4171 

813-786-3911

Agnieszka Aga Piasecka Reviews Avvo

Agnieszka Piasecka’s Avvo Reviews: 

https://www.avvo.com/attorneys/33760-fl-agnieszka-piasecka-4581259/reviews.html

303-475-7212 Castle Rock, CO Polski Adwokat Imigracyjny, Prawnik, Polish Immigration Lawyer, Attorney, Colorado Agnieszka Piasecka

Agnieszka Piasecka’s Client Reviews: 

https://piaseckalaw.com/reviews

For Fort Collins, Colorado Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka Delgado’s other immigration websites please visit:

ImmigrationAttorneyDenverColorado.com

ImmigrationLawyerDenverColorado.com

ImmigrationAttorneyColoradoSprings.com

ImmigrationLawyerColoradoSprings.com

PolishImmigrationAttorney.com

PolishImmigrationLawyer.com

PolishAttorneyColorado.com

PolishLawyerColorado.com

PolskiAdwokatColorado.com

PolskiPrawnikColorado.com

Office Location Adres Biura Attorney Aga Piasecka

Agnieszka Piasecka, Polski Adwokat Fort Collins Colorado / Polski Adwokat Fort Collins Kolorado

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w zdobyciu zielonej karty w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w zdobyciu zielonej karty w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy narzeczeńskiej w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy narzeczeńskiej w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy małżeńskiej w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w załatwieniu wizy małżeńskiej w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w przedłużeniu wizy turystycznej w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w przedłużeniu wizy turystycznej  w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w usunięciu warunków z zielonej karty w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w usunięciu warunków z zielonej karty w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w zdobyciu obywatelstwa amerykańskiego w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w zdobyciu obywatelstwa amerykańskiego w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o “waiver” w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o “waiver” w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w odnowieniu zielonej karty w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w odnowieniu zielonej karty w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka PIasecka jest adwokatem emigracyjynym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o zieloną kartę przez biznes w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka PIasecka jest adwokatem emigracyjynym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w ubieganiu się o zieloną kartę przez biznes w Fort Collins Kolorado.

Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Colorado i może pomóc Ci w sponsorowaniu członków rodziny na zieloną kartę w Fort Collins Colorado.

Polski Adwokat Fort Collins Kolorado. Agnieszka Piasecka jest adwokatem emigracyjnym w Fort Collins Kolorado i może pomóc Ci w sponsorowaniu członków rodziny na zieloną kartę w Fort Collins Kolorado.

Agnieszka Piasecka, Polski Adwokat Fort Collins Colorado. Agnieszka Piasecka, Polski Adwokat Fort Collins Kolorado.